Candylalola - sexcam

Candylalola

Profile

 • Age : 25
 • Sexual preference : Bisexual
 • Region : Poland
 • Private show : 5 cd/min
 • VIP Show : 10 cd/min (Voyeur : 5 cd/min)

Description

 • Description : Я здесь для вашего удовольствия, и я люблю веселиться. У меня открытость и любовь к игре, так как только вы и я можем играть вместе. Я люблю быть наедине с тобой. Я так взволнован. Мое самое сильное желание - сделать тебя счастливым. Я знаю, что вы будете бесконечно счастливы со мной.Я тут для вашого задоволення, і я люблю веселитися. У мене відкритість і любов до гри, так як тільки ви і я можемо грати разом. Я люблю бути на самоті з тобою. Я так схвильований. Моє найсильніше бажання - зробити тебе щасливим. Я знаю, що ви будете нескінченно щасливі зі мною.Welcome to my profile )) My name is Lola, I'm 24 years old, I'm a sexologist and a little crazy ))) I like to dance and a little bit of dominance and also enjoy bbzzzzz vibes )) lol I can be soft and rough when u want me. Try to set me on fire and you will be there with me! I like people exploring their sexuality and are not afraid to talk about it, or even put it in practice There is no limit for me, I am literaly ready for everything It gives me the platform to explore and express the naughty side of me!! I am a very open and indulgent person who likes to be in front of a webcam and go crazy about my body and my best show. I don't like negativity, I try my best to smile and make your day a little better while you're in my room, so please play and look at it from the good side. I believe that I am different and that I will find a way to make it worthwhile for you to spend time with me if you just let me.Profilime hoş geldiniz )) Adım Lola, 24 yaşındayım, seksologum ve biraz deliyim))) Dans etmeyi ve biraz hakimiyeti severim ve aynı zamanda bbzzzzzz titreşimlerinden de keyif alırım )) hahaha yapabilirim beni istediğinde yumuşak ve sert ol. Beni ateşe vermeye çalışırsan orada benimle olursun! İnsanların cinselliklerini keşfetmelerini seviyorum ve bunun hakkında konuşmaktan, hatta uygulamaya koymaktan korkmuyorum. Benim için bir sınır yok, kelimenin tam anlamıyla her şeye hazırım. Bu bana, yaramaz tarafımı keşfetmem ve ifade etmem için bir platform sağlıyor!! Ben bir web kamerasının önünde olmayı, vücudum ve en iyi şovum hakkında delirmeyi seven, çok açık ve hoşgörülü bir insanım. Olumsuzluktan hoşlanmam, siz odamdayken gülümsemek ve gününüzü biraz daha iyi hale getirmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum, bu yüzden lütfen oynayın ve duruma iyi tarafından bakın. Farklı olduğuma ve izin verirsen benimle vakit geçirmeni değerli kılmanın bir yolunu bulacağıma inanıyorum.
 • Online : В любое удобное для тебя время.В будь-який зручний для Вас час.At any time convenient for you.Sizin için uygun olan herhangi bir zamanda.
 • I love : Я люблю образованных великолепных мужчин, которые знают, как обращаться с девушкой.Я люблю освічених чудових чоловіків, які знають, як поводитися з дівчиною.I love well educated gorgeous men who know how to treat a girlHer şovum ve imajım kişiseldir, fantezilerinizi keşfetmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olacağım ve belki siz de benim )) heehee Kremayla gösteriyi gördün mü? Bal ve bisküvili bir gösteri mi? HAYIR ? Çok şey kaçırdınız.)
 • I don't love : Я ненавижу, когда меня спешат заняться чем-то, и я не люблю грубых парней.Я ненавиджу, коли мене поспішають зайнятися чимось, і я не люблю грубих хлопців.I hate to be rushed into doing something and I don’t like rude guys.Bir şeyi aceleye getirmekten nefret ediyorum ve kaba adamlardan hoşlanmıyorum.
 • I speak : Russian, Ukrainian, English, Turkish
CandyLaLola
Loading webcam clips......

Your rating :

If you like Candylalola, you may also like these live cam girls :

More girls
My favorites (0/0)
  My last chats (0/1)

   Ok